O firmie

Hydro OZE to firma zajmująca się sprzedażą, doborem urządzeń a także instalacją inteligentnych systemów grzewczych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Naszą specjalnością są: pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne, wentylacja mechaniczna i rekuperacja, odkurzacze centralne i szereg innych instalacji w których wykorzystywane są odnawialne źródła energii. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla Twojego domu i profesjonalnie wykonane usługi dotrzymując europejskich standardów. Dodatkową działalnością jest wykonywanie domowych instalacji elektrycznych do 1kV oraz organizacja i prowadzenie szkoleń z tematyki „Odnawialnych Źródeł Energi” i zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O. Pomagamy również w sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do złożenia w programach dofinansowujących instalacje OZE.

odnawialne źródła energii

Nasza firma stawia przede wszystkim w każdym momencie współpracy na zadowolenie Klienta i na to aby klient mógł uczestniczyć w doborze proponowanych mu rozwiązań. Długoletnie doświadczenie w branży grzewczej i OZE pozwala nam na szczegółowe rozpoznanie potrzeb klienta i stworzenie indywidualnego systemu dla każdego domu. Nasze doświadczenie to udokumentowane i przeprowadzone ponad 2400 godzin szkoleń od 2013 roku z „Odnawialnych Źródeł Energii” i „Zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O.” ,prowadzenie szkoleń akredytowanych przygotowujących kursantów do egzaminu UDT z tematu „Słonecznych systemów grzewczych” a także spędzone dziesiątki godzin u inwestorów na budowach w celu doboru indywidualnych urządzeń do potrzeb klienta.

Mobilność pozwala nam na to, aby przed sfinalizowaniem rozmów z klientem i przejściem do realizacji projektu odbyć wizytę u inwestora, która ma na celu przeprowadzenie szczegółowej wizji czy odpowiednio dobrane urządzenia będą mogły być maksymalnie wykorzystane w budynku. Biorąc pod uwagę ekonomiczny aspekt pracy całego systemu aby generował on jak największe oszczędności w zakresie energii i ciepła dla każdego Klienta i jak najszybszy zwrot kosztów poniesionych w ramach inwestycji w nową instalację.

Oferujemy Państwu usługi instalacyjne doświadczonych i przeszkolonych ekip a także niezawodne urządzenia uznanych producentów które są sprawdzone i niezawodne na rynku Polskim i światowym.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Wyróżnienia

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Nasi Partnerzy

client3-free-img.png
client2-free-img-nnt5hcimi9ldd6vsj9t16h7do75laya6bkq4s1t52i.png
client4-free-img.png
client5-free-img.png
client1-free-img.png