O nas

plug-free-img.png

O firmie

Hydro OZE to firma zajmująca się sprzedażą, doborem urządzeń a także instalacją inteligentnych systemów grzewczych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Naszą specjalnością są: pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne, wentylacja mechaniczna i rekuperacja, odkurzacze centralne i szereg innych instalacji w których wykorzystywane są odnawialne źródła energii. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla Twojego domu i profesjonalnie wykonane usługi dotrzymując europejskich standardów. Dodatkową działalnością jest wykonywanie domowych instalacji elektrycznych do 1kV oraz organizacja i prowadzenie szkoleń z tematyki „Odnawialnych Źródeł Energi” i zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O. Pomagamy również w sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do złożenia w programach dofinansowujących instalacje OZE.

odnawialne źródła energii

Nasza firma stawia przede wszystkim w każdym momencie współpracy na zadowolenie Klienta i na to aby klient mógł uczestniczyć w doborze proponowanych mu rozwiązań. Długoletnie doświadczenie w branży grzewczej i OZE pozwala nam na szczegółowe rozpoznanie potrzeb klienta i stworzenie indywidualnego systemu dla każdego domu. Nasze doświadczenie to udokumentowane i przeprowadzone ponad 2400 godzin szkoleń od 2013 roku z „Odnawialnych Źródeł Energii” i „Zastosowania urządzeń grzewczych w instalacjach C.O.” ,prowadzenie szkoleń akredytowanych przygotowujących kursantów do egzaminu UDT z tematu „Słonecznych systemów grzewczych” a także spędzone dziesiątki godzin u inwestorów na budowach w celu doboru indywidualnych urządzeń do potrzeb klienta.

Mobilność pozwala nam na to, aby przed sfinalizowaniem rozmów z klientem i przejściem do realizacji projektu odbyć wizytę u inwestora, która ma na celu przeprowadzenie szczegółowej wizji czy odpowiednio dobrane urządzenia będą mogły być maksymalnie wykorzystane w budynku. Biorąc pod uwagę ekonomiczny aspekt pracy całego systemu aby generował on jak największe oszczędności w zakresie energii i ciepła dla każdego Klienta i jak najszybszy zwrot kosztów poniesionych w ramach inwestycji w nową instalację.

Oferujemy Państwu usługi instalacyjne doświadczonych i przeszkolonych ekip a także niezawodne urządzenia uznanych producentów które są sprawdzone i niezawodne na rynku Polskim i światowym.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Wyróżnienia

Habeo nemore appellantur eu usu putant adolescens consequuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aliquam suscipit felis a arcu laoreet congue. Habeo nemore appellantur eu usu putant adolescens consequuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria.

  • Luctus nec ullamcorper mattis
  • Habeo nemore appellantur
  • Mel tempor consulatu voluptaria
  • Pulvinar dapibus leo.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Nasi Partnerzy

client3-free-img.png
client2-free-img-nnt5hcimi9ldd6vsj9t16h7do75laya6bkq4s1t52i.png
client4-free-img.png
client5-free-img.png
client1-free-img.png