Zielona Energia w Twoim domu

Nowoczesne Technologie

Mamy do zaoferowania Państwu najnowocześniejsze technologie wykorzystujące energię odnawialną, która bierze się z otaczającej Nas natury, Ziemia ,Słońce ,Woda, Wiatr – cztery żywioły ,które wykorzystujemy do produkcji energii .Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów i urządzeń możemy polepszyć Państwa komfort życia przez częściowe uniezależnienie się od energii konwencjonalnej i wynikające z tego faktu wieloletnie oszczędności. Urządzenia które wykorzystujemy w Naszych instalacjach posiadają wymagane certyfikaty i badania spełniające normy polskie i europejskie. Zapewniamy Państwu sprawdzone urządzenia, które posiadają mobilny serwis na terenie Polski.

Fotowoltaika

Sprzedaż i wykonanie instalacji fotowoltaicznych. W naszych instalacjach wykorzystujemy moduły mono i polikrystaliczne w zależności od preferencji klienta.

Kolektory Słoneczne

Sprzedaż i wykonanie instalacji z zastosowaniem kolektorów słonecznych służących do podgrzewu ciepłej wody użytkowej i podgrzewu wody basenowej

Pompy Ciepła

Oferujemy Państwu wykonanie oraz sprzedaż instalacji wykorzystujących Pompy Ciepła nisko i wysokotemperaturowe w różnych konfiguracjach systemowych przygotowanych indywidulanie dla każdego Klienta.